jerzy-zieba

Jerzy Zięba - ukryte terapie

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

Czytaj więcej
maksimow

Masaż uderzeniowo - dynamiczny

Masaż uderzeniowo-dynamiczny (MUD) – autorska metoda Gieorgija Nikołajewicza Maksimowa. UDM to prosty, a zarazem bardzo skuteczny sposób na usunięcie zaburzeń funkcji organizmu. Jest to poparta naukowo metodologia, za pomocą której można wpływać na układ krążenia tkankowego poprzez odpowiednio dozowane działania. W leczeniu poważnych chorób, masaż uderzeniowo-dynamiczny jest alternatywą dla leczenia farmakologicznego i interwencji chirurgicznej.

Czytaj więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce.